VIII. ULUSLARARASI VAN GÖLÜ HAVZASI SEMPOZYUMU (BİTLİS) 

THE EIGHT INTERNATIONAL SYMPOSIUM OF VAN LAKE BASIN (BİTLİS) 

 

 

Sempozyum Özet Kitabı

Değerli Katılımcı;

Sempozyum web sitesinde, duyurular kısmında Sempozyuma başvuran ve kabul edilen bütün katılımcıların bilgileri alfabetik sıra ile verilmiştir. (Katılımcıların Soyadlarına göre sıralanmıştır)

Bizlere göndermiş olduğunuz değerli özet çalışmasının Sempozyum Özet Kitabı’nda yayınlanabilmesi için aşağıda belirttiğimiz kurallara uygun bir şekilde evrenbelli@gmail.com mail atmanız gerekmektedir.

Dikkat edilmesi gereken hususlar;

-Göndereceğiniz dosya formatı Word uzantılı olması gerekiyor.

-En az 300 kelimelik Türkçe özetin yer alması gerekiyor.

-Özetinizin başlığı olması gerekiyor.

-En az 5 adet Anahtar kelime kullanılması gerekiyor.

-Başlık ile özet arasında yer alan isminiz kısmına künye vermeniz gerekiyor. Künye bilgilerinde Ünvan, Kurum Bilgisi, İletişim bilgisi, ORCID numarası (var ise) kullanılması zorunludur. Başka bilgiler kullanmak isterseniz, Düzenleme Kurulu tarafından gerekli kontrol yapıldıktan sonra sizlere geri dönüş yapılacaktır.

-Hazırlamış olduğunuz Türkçe kısımların, herhangi bir Avrupa Dilinde çevirisi yapılması gerekiyor. Başlık, Metin, Dipnot bilgileri, Anahtar kelimelerin çevrilmesi gerekiyor.

Hazırlamanız gereken bu çalışmanın taslağını ekte “Özet Metin Taslağı” adlı Word dosyasında görebilirsiniz.

Hazırlamış olduğunuz bu çalışmanın bütün sorumluluğu, yazar veya yazarlara aittir. 07.06.2021 tarihinden sonra göndereceğiniz bu çalışmanın Sempozyum Özet Kitabı’nda basılamayacağını hatırlatmak isteriz.

İlerleyen tarihlerde sempozyum ile ilgili diğer bilgilendirmeleri, sempozyum web sitesinden ve maillerinize gelecek postalardan haberdar olacaksınız. Güzel bir sempozyum geçmesi dileği ile esen kalınız.

 

                                                                                                                                              Sempozyum Düzenleme Kurulu

Bitlis Eren Üniversitesi